В Україні ще один регіон вийде із червоної зони, і знову це не Житомирська область

27.04.2021

На «помаранчевий» рівень із «червоної» зони незабаром перейде м. Київ.

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов:

"У червоній зоні карантинних обмежень перебувають зараз 10 областей. 9 областей перебувають на помаранчевому рівні епідемічної небезпеки і 6 областей, регіонів перебувають у жовтій зоні карантинних обмежень.

Наступним регіоном, який буде виведений з червоного рівня, буде переведений на жовтий рівень, буде столиця – місто Київ. По всіх показниках місто Київ продемонструвало, що вже немає перевищення наших критеріїв-маркерів. Ми вже зробили подання за моїм підписом на комісію ТЕБ та НС, щоб провести засідання і вивести Київ із червоного рівня епідемічної небезпеки".

Нагадаємо, за минулу добу Житомирська область увійшла до трьох областей, де найменше людей захворіли на коронавірус: 75 випадків, у той же час у столиці – найбільше – 869.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...