В обласній раді хочуть облаштувати телестудію

12.12.2019

Облаштувати телестудію в пресцентрі та встановити конференц-систему в малій залі планує Житомирська обласна рада у 2020 році. Коштуватиме це 800 тис грн.

Про це вказано в проекті Програми забезпечення депутатської діяльності, проведення конкурсів та нагород обласної ради на 2020 рік.

Загалом на депутатську діяльність, проведення конкурсів та нагород планують виділити 10,9 млн грн.

Зокрема, понад 7,2 млн грн піде на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам, яку надають керівництво та депутати облради, ще 200 тис грн на касове обслуговування поштових переказів.

780 тис грн – на висвітлення діяльності обласної ради, 718 тис грн – на придбання подарунків та квітів до грамот, ще 450 тис грн – на виплати переможцям конкурсу «Краща спортивна громада Житомирщини».

Читайте також: на промоцію області на міжнародній арені планують витратити 1,2 млн грн.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...