Уряд регулюватиме ціни на пальне

14.05.2021

Держрегулювання цін на пальне запроваджує Уряд в Україні на період карантину. Кабмін 14 травня прийняв постанову, якою встановив граничний рівень надбавки до середніх цін на пальне.

Про це повідомляє enkorr з посиланням на джерело в уряді.

Зокрема, на період карантину рівень надбавки до середньої ціни бензину не може перевищувати 5 грн/літр і до ціни дизпалива – 7 грн/літр.

Середня вартість дизпалива (ULSD 10 ppm) і бензину (GASOLINE 10 ppm), що включає митні платежі (акцизний податок та ПДВ), має розраховуватися на підставі даних Platts CIF NWE за попередній календарний місяць.

Розрахунки здійснюватиме НАК "Нафтогаз України", який буде їх надавати Мінекономіки не пізніше 3 числа кожного місяця, а відомство публікуватиме середні ціни одного літра дизпалива і бензину до 5 числа кожного місяця.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...