Уряд дозволив продавати побутову хімію та пресу під час локдауну

6.01.2021

5 січня на позачерговому засіданні Кабмін розширив список товарів, дозволених до продажу під час локдауну в Україні і додав туди побутову хімію та пресу.

Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан:

"Рішень щодо нових дат локдауну не приймалося. За ініціативи голови МОЗ Максима Степанова було конкретизовано перелік товарів, які можуть підпадати під заборону продажу на час локдауну… Було добавлено можливість продажу побутової хімії і друкованої преси. Ці зміни МОЗ сьогодні додав до списку товарів, які можна придбати".

Нагадаємо, у МОЗ назвали інформацію Американської торговельної палати щодо заборони продажу хімії та преси під час локдауну не достовірною, водночас пообіцяли розширити перелік товарів.

4 січня у соцмережах українці розкритикували заборону уряду продавати супермаркетах під час жорсткого карантину побутові товари та пресу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...