У Житомирському лабораторному центрі збільшили кількість досліджень, але черги ще є

22.05.2020

Із 21 травня лабораторний центр за добу може досліджувати 430-350 проб біоматеріалу на наявність COVID-19. Це дало змогу суттєво скоротити черги, але не вирішило проблему повністю. Нині черга на дослідження становить 1-2 дні.

Про це у своєму зверненні повідомив директор закладу Зиновій Парамонов, повідомлення про звільнення якого опублікував головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко.

«Завдяки заходам, які вжиті керівництвом ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» на початку травня поточного року в області збільшено кількість обстежених осіб на виявлення збудника коронавірусної інфекції. Станом на 21.05.2020р. вірусологічна лабораторія вийшла на добову потужність 340-350 досліджень проб біологічного матеріалу на виявлення збудника СOVІD-19. Черга на дослідження наразі становить 1-2 дні», – повідомив Парамонов.

За словами керівника установи, невдовзі центр зможе збільшити потужності ще на 100 проб. Для цього там працюють над створення нового робочого місця (приміщення з ламінарною шафою) і вже замовили необхідне обладнання та устаткування.

Читайте також: На Житомирщині майже половина інфікованих COVID-19 одужали

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...