У Житомирі з’явиться пам’ятний знак ОУНівцю Сціборському?

20.07.2011

Завтра відбудеться засідання виконавчого комітету міської ради. Члени виконкому розглянуть питання про встановлення кількох меморіальних дошок, про виготовлення та розміщення соціальної реклами та про надання дозволу на тим-часове розміщення літнього майданчика. 

Порядок денний:

1. Про надання дозволу Житомирській міській гуманітарній гімназії №23 на виготовлення та встановлення пам’ятної дошки поету Грабовському В.Б.

2. Про надання дозволу Жито-мирській обласній клінічній лікарні ім.О.Ф.Гербачевського на встановлення пам’ятного знаку медичним працівникам обласної лікарні, які загинули в роки Великої Вітчизняної війни

3. Про надання дозволу Житомирській обласній спілці ветеранів афганської війни на виготовлення та встановлення меморіальної дошки Шмуневському П.П.

4. Про надання дозволу Жито-мирській міській організації Всеукраїнського об’єднання “Свобода” на встановлення пам’ятного знаку на честь загиблих діячів ОУН Миколи Сціборського та Омеляна Сеника.

5. Про надання дозволу Жито-мирській обласній Спілці поляків України на виготов-лення та встановлення анотаційної дошки Ігнацію Яну Падеревському на фасаді музичної школи №5 в м.Житомирі.

6. Про надання дозволу на тим-часове розміщення літнього майданчика, продовження терміну дії пункту 1.1 рішення міськвиконкому від 13.05.10 №354 та внесення змін в пункт 5 рішення міськвиконкому від 23.09.05 №629

7. Про розподіл домоволодіння №153 по вул.Мануїльського в м.Житомирі.

8. Про встановлення розміру пайової участі (внеску) замовника будівництва на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира

9. Про надання дозволу КП “Гагарінське” на виконання робіт з капітального ремонту.

10. Про оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна

11. Про виготовлення та розміщення соціальної реклами в м. Житомирі.

12. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі .

13. Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м. Житомирі.

14. Про демонтаж спеціальних конструкцій зовнішньої реклами в м. Житомирі

15. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

16. Про встановлення опіки над малолітньою Г.

17. Про направлення малолітньої К. до державного дитячого закладу

18. Про затвердження висновків щодо позбавлення батьківських прав

19. Про надання дозволу на переоформлення технічного паспорта, дарування, продаж житла від імені дітей

20. Про взяття на квартирний облік, включення до списків першочергового та позачергового одержання жилих приміщень і упорядкування черги за місцем проживанн.

21. Про надання Х.М.О. жилої площі.

22. Про надання допомоги у вигляді побутових послуг перукаря та ремонту одягу малозабезпеченим громадянам міста Житомира.

23. Про розгляд скарги Г.А.П. на постанову адміністративної комісії при виконав-чому комітеті Житомирської міської ради від 22.06.11 №231.


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...