У Житомирі в сотні будинків протікають покрівлі

8.06.2011

В аварійному стані нині понад сто покрівель багатоквартирних житлових будинків у Житомирі. Під час дощу оселі мешканців перетворюються на душ. Наприклад, дах п'ятиповерхівки на вулиці Черняховського не ремонтували вже протягом півтора року. Мешканці цих домівок сподіваються лише на допомогу влади, - передає "5 канал".

Віталій Ходаківський, мешканець будинку: "Ось, подивіться, будь ласка. Тут уже скоро почнуть кирпичі падати, і почне падати ця стінка".

Квартира Віталія Павловича - на останньому, п’ятому поверсі. Каже: інколи, під час дощу, він не відчуває різниці між вулицею та квартирою, бо і в своїй оселі  також змушений сидіти під парасолькою.

Віталій Ходаківський, мешканець будинку: "Чесно сказати, це не повний душ, але приблизно це. Воно тече і там, і тут, скрізь тече".

Від дірявого даху страждають усі мешканці горішніх поверхів будинків на вулиці Черняховського. Майже після кожної зливи вони змушені робити ремонт у своїх квартирах. Проте для деяких така необхідність є великою розкішшю.

Людмила Коблюк, мешканка будинку: "Я цей ремонт робити не буду – ні в хаті, ні на криші. В мене внук інвалід – 21 рік. У мене пенсія. Що я можу зробити за свої гроші?"

Мешканці будинку з аварійним дахом неодноразово зверталися по допомогу до мерії. Чиновники, зі свого боку, зобов'язали комунальників відремонтувати покрівлі. Ті за півтора року дах лише частково підлатували. На капітальний ремонт - не вистачає грошей. 

Ігор Бублик, начальник КВЖРЕПу №1: "Міська рада нам не виділяла. Міська рада – основний розпорядник коштів, ЖЕК тільки контролює обсяг, об’єм і якість".

Натомість, у міському управлінні житлового господарства стверджують- лише лагодити дахи не має сенсу, покрівлям потрібен капітальний ремонт. На який, знову ж таки, коштів також не вистачає.

Світлана Півоварова, начальник міського управління житлового господарства: "Потрібно 1 млн. 200 тис., на сьогоднішній день нам виділили на ремонт м’якої покрівлі - 500 тисяч. Ці 500 тисяч - як можна поділити між будинками? Їх 115, негайного ремонту потребують 25, а кошти є тільки на 6".

Але, попри брак коштів, у міській раді обіцяють - вже наприкінці липня владнають цю проблему. 

Наталія Дехтієвська, Олександр Данилюк, Житомир, 5 канал

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 Упродовж 7-9 вересня в  Житомирі пройдуть понад трьох десятків заходів, присвячених 1134-річниці заснування  міста. Серед них -  конкурси, парад військових...
Традиційно влітку одним з найвідвідуваніших місць відпочинку у Житомирі є Гідропарк. Перший житомирський робить огляд світлин з Гіропарку, які поширюють...