У Житомирі продовжили карантин до 24 квітня – не працюватимуть школи, кафе, розважальні заклади

26.03.2020

У зв'язку із введенням загальнодержавного карантину на 30 днів у Житомирі продовжили карантин і для навчальних та виховних закладів – до 24 квітня. Також до цієї дати обмежується проведення масових заходів.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 26 березня, під час засідання виконавчого комітету.

До 24 квітня заборонена робота закладів громадського харчування – ресторанів, кафе, кав'ярень тощо, ТРЦ, інших розважальних закладів, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури, магазинівкрім роздрібної торгівлі продуктами, пальним, медикаментами, насінням, ветеринарними препаратами. Дозволена також робота банків та закладів громадського харчування, які забезпечують доставку.

Також до цієї дати діє заборона роботи торгівельних ринків, крім об'єктів розташованих по периметру ринку, що мають окремий вхід з-за меж території ринку за умови забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів та недопущення продажу товарів без упаковки.

Робота транспорту можлива за умови погодження кількості пасажирів для кожного виду транспорту оперативним штабом та забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, а також дотримання масочного режиму пасажирами.

Читайте також: Українцям через карантин доведеться святкувати Великдень вдома.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...