У Житомирі на майдані Соборному хочуть встановити найбільший прапор України

26.02.2021

У Житомирі на місці пам'ятника Леніну хочуть встановити найбільший прапор України.

Відповідну робочу групу, яка займеться цим питанням, створив своїм розпорядженням голова ОДА Бунечко.

"Утворити робочу групу для оперативного вирішення питань щодо встановлення найбільшого прапора України в Житомирі на майдані Соборному та затвердити її склад", – йдеться в документі.

Очолила групу заступниця губернатора Наталія Остапченко. Також до складу увійшли представники обласної та міської рад. Представників громадськості до групи не включили.

Нагадаємо, Житомир вже має один національний рекорд за найбільший прапор Україна-ЄС – його встановили у 2017 році. Однак через Форум регіонів України та Республіки Білорусь прапор зняли та на деякий час завісили банером за 100 тис. грн.

Наразі найбільший прапор України в Києві на печерських пагорбах навпроти статуї «Батьківщина-мати». Висота флагштока — близько 90 метрів, розміри полотнища — 16 на 24 метри. Його у 2020 році встановили за кошти меценатів.

Теги: Цікаво

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...