У Житомирі черги за водою. ФОТО

28.07.2011

«Водоканал» почав підключати воду житомирянам – вже з’явилась вода на Крошні. Яким чином вдалося вирішити проблему поки що невідомо. Нагадаємо, що заступник міського голови Микола Боровець розповідав, що місто звернулось із цією проблемою до Клюєва.

Втім, на Крошні люди продовжують набирати воду у відра та пластикові пляшки з криниці. Кажуть, що вчора черги були по 50 чоловік, і набрати води було нереально.

«У нашому під’їзді ліфт не працює вже добу. Носити воду важко», - скаржиться житомирянка.

Вчора ввечері Крошня залишилась не тільки без води, а і без світла. Мешканці кількох десятків багатоповерхівок були без електрики аж до 6 години ранку.

Борг «Водоканалу» за спожиту електроенергію зараз сягає 14 млн. гривень.

У свою чергу загальний борг Житомира перед Водоканалом становить 16 млн. гривень.

Водоканал – є стратегічним об’єктом, на який покладено задачу життєзбезпечення міста.

По-перше,  через відключення підприємство недоотримує кошти від абонентів, що не впливає позитивно на його фінансовий стан.

По-друге, через примусове відключення страждають мережі - незаплановані зупинки гідравлічного обладнання ведуть до численних поривів на водогонах, а це додаткові кошти на їх ремонт.

І нарешті, у зв’язку з припиненням водопостачання, виникає ризик вторинного забруднення води, яка направляється після підготовки і  знезараження у водогінні мережі, на що вже затрачено значні кошти, стверджують у «Водоканалі».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...