У Житомирі буде новий район із школою, дитсадком та церквою

23.06.2011

Будівництво 10 і 14-поверхового будинків по вулиці Космонавтів, 60, а також будівництво великого мікрорайону по вулиці Червоноармійській на площі 7,5 гектари обговорювалось в обласній адміністрації. В новому мікрорайоні окрім житлових будинків планується спорудити спортивний комплекс, школу, дитсадочок, церкву.

21 червня 2011 року в облдержадміністрації відбулось засідання круглого столу на тему: «Діяльність молодіжних житлових комплексів; сорокарічний досвід».

Учасники круглого столу зупинились на історії, сьогоденні і перспективах молодіжного житлового будівництва. Перший молодіжний житловий комплекс (МЖК) на теренах колишнього Радянського Союзу розпочав свою роботу у 70-х роках минулого століття у Калінінградській області (Росія). Житомир – одне з небагатьох міст України, що підтримали ініціативу створення МЖК. І вже у 1990 році тут розпочав свою діяльність МЖК „Інтернаціоналіст”, який був створений, перш за все, для підтримки сімей ветеранів афганської війни у вирішенні житлового питання. «Інтернаціоналіст» будував соціальне житло, підтримував футбольний клуб „Контингент”. Останнім був побудований у 2008 році багатоквартирний будинок по просп. Миру, 3. В планах – нове будівництво.

Влада переконує, що пріоритетне завдання – це житло для молоді. За сприяння Державного фонду було побудовано 19 житлових будинків, поліпшили свої житлові умови більше 800 сімей. Державою проваджується програма „Доступне житло”, яка не має вікового цензу і передбачає здешевлення вартості житла на 30% за умови перебування сім’ї на квартирному обліку, - йдеться на сайті обладміністрації.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...