У Велике будівництво Зеленського включили відкритий у минулому році стадіон у Житомирі

20.05.2020

Стадіон "Спартак Арена" у Житомирі, який реконструювали до Зеленського та відкрили ще у 2019 році, внесли до переліку проєктів "Велике будівництво" Зеленського як об'єкт 2020 року.

На стадіоні вже майже рік проводять матчі ФК "Полісся" та тренуються дитячі команди, а в Зеленського його збираються добудовувати. А все через те, що з ДФРР виділили 7,5 млн грн на придбання воріт, техніки для прибирання снігу та ін.

Інформація про включення стадіону до проектів 2020 року опублікована в онлайн-карті проєкту, про яку пише ОДА:

"Старт «Великого Будівництва» відбувся 1 березня цього року. На карті позначені об’єкти, що будують чи реконструюються цього року в країні: 157 дошкільних закладів, 246 шкіл, 170 стадіонів і спортивних споруд, 422 амбулаторії, 212 багатопрофільних лікарень інтенсивного лікування, а також ремонт доріг державного та місцевого значення".

Зокрема, в ОДА вказують, що на Житомирщині для занять спортом дітей та молоді на території області буде 9 стадіонів – у Житомирі, Радомишлі, Чуднові, Овруцькому, Олевському та Пулинському районах.

"Велике будівництво" в області курує губернатор Віталій Бунечко, який і відкривав стадіон у минулому році.

Також "Велике будівництво" захопило і реконструкцію набережної річки Тетерів в місті Житомирі. Натомість пройшло повд стадіону "Полісся", відкриття якого знову перенесли.

Відкривали стадіон ексвіце-прем"єр Геннадій Зубко, губернатор Віталій Бунечко, мер Сергій Сухомлин


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...