«У США ніхто не чув про обов’язковий техогляд», — житомирянин

31.05.2011

Житомирські водії не розуміють, за що вони платять гроші при проходженні техогляду і куди ці кошти потім витрачають. Про це «Першому» розказали люди які, вже багато років керують власними автівками. Верховна Рада ухвалила в першому читанні закон, що скасовує обов'язковий технічний огляд для легкових автомобілів, що не використовуються у комерційних цілях. 

Володимир Гребьонкін, 29 років, PIAR-спеціаліст. Керує автомобілем TOYOTA:

«Жоден нав’язливий техогляд ще нікого не врятував. Потрібно дбати про своє життя та життя інших, бо ти на дорозі не один. Через халатність можеш не постраждати, але як жити далі, якщо люди через тебе загинули. Ніяких техоглядів не потрібно, якщо людина один раз побуває у кюветі із-за несправності, то наступного разу авто буде оглядатися по-справжньому».

Юрій Шевчук, 64 роки, пенсіонер. Керує автомобілем Жигулі, 78 року випуску:

«Це банальна викачка грошей. Я жодного разу не проходив техогляд. Я маю на увазі законно. У міліції все одно змусять дати хабар, бо до чогось обов’язково причепляться. Більше того, у нас сотні тисяч авто проходить техогляд кожного року - це колосальні гроші, а доріг у нас як не було, так і немає».  

Михайло Кравченко, 28 років,заробітчанин. У СЩА керував автомобілем Ford, 98 року випуску:

«У США ніхто не чув про обов’язковий техогляд. Для того, щоб керувати автомобілем, потрібно мати лише права та страховку. Якщо б у Штатах ввели обов’язковий техогляд, за який потрібно платити, вони б не зрозуміли такої послуги». 

Дмитро Косіщев, 39 років, музикант. Пішохід:

«Думаю, не можна. З новими авто все зрозуміло, але для «копійок» та іншого металолому відміняти не можна. Вони не тільки самі на той світ попадуть, а ще й інших прихватять».

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...