У МОЗі передумали: тотального суворого карантину не буде

3.07.2020

Навіть якщо в Україні буде більше 60 активних хворих на COVID-19 на 100 тисяч населення, тотальний суворий карантин запроваджувати не будуть.

Про зміну планів МОЗу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов 3 липня:

"Що стосується показника 60 активних хворих на 100 тисяч населення, – зараз ми знаходимося вже на рівні, сьогодні на ранок, 59,7 на 100 тисяч населення. Ми використовували цей показник виключно для визначення щодо проведення зовнішнього незалежного оцінювання.  Щодо обмежувальних заходів, які діють на території нашої країни, – я хочу нагадати: ми знаходимося в умовах адаптивного карантину, коли в залежності від епідситуації в тому чи іншому регіоні приймаються конкретні обмежувальні заходи або пом’якшуються обмежувальні заходи.

Є загальні обмежувальні заходи, які стосуються правил поведінки, – користування масками, антисептики, соціальна дистанція, проведення різних заходів по кількості осіб, – а є конкретно по регіону в умовах адаптивного карантину".

Нагадаємо, раніше МОЗ завяляло про посилення карантину та закриття курортів у випадку досягнення показника у 60 хворих на 100 тис осіб. Станом на 3 липня цей показник 59,7.

У МОЗі заявляють, що найбільш напружена ситуація зараз у західних регіонах України – Волинська, Закарпатська, Львівська, Рівненська області.

Читайте також: Майже 900 нових випадків та 27 смертей – коронавірус не покидає Україну.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...