У міській раді засекретили місця розміщення зовнішньої реклами

29.09.2011

 У розділі проекти рішення виконавчого комітету з’явився документ про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами. Втім, дізнатися, де саме будуть розміщені рекламні конструкції – не можна.

«Надати дозвіл на розміщення та експлуатацію зовнішньої реклами в Житомирі відповідно до передпроектних пропозицій, погоджених в установленому порядку фізичній особі-підприємцю П.О.А. за адресами: вул. В., 40, 46/15, 67; вул. К., 37, 47/23, , 52/20, 64, 91, 120; вул. І., 3, м. П., 1/12, вул. П., 36, вул. П., 54, вул. В., 45, вул. Х., 16 (тимчасові виносні спеціальні конструкції)».

Сказати точно, що мають на увазі чиновники під назвами вулиць К. або В. не можна.

Нагадаємо, що раніше у міській раді віднесли інформацію про розміщення МАФів також до секретної. У проекті рішення були прописані тільки назви вулиць без вказівки точної адреси МАФу.

«Члени міськвиконкому – це представники територіальної громади. Тобто, вони представляють інтереси житомирян. Є чіткий визначений перелік інформації, яку не можна оприлюднювати. Інформація щодо МАФів, або визначення місць автостоянок до цього переліку не входять», - сказав тоді депутат Годований, коментуючи проект рішення.

В управлінні по зв’язках з громадськістю міської ради пояснили, що не мають права вивішувати інформацію, яка стосується чиїхось прізвищ та адрес.

«У юридичному департаменті нам роз’яснили, що ми не маємо права викладати інформацію про конкретних людей. У друкованому вигляді наше управління отримує її у повному обсязі», - пояснювала начальник управління по зв’язках з громадськістю Ольга Білобровець.

Документи ,які були оприлюдненні в розділі проектів рішення виконавчого комітету сьогодні не мають позначки «Проект», а опубліковані вже із назвою «Рішення».

На сайті не вказано, що цей документ - це проект рішення

Документ із засекреченими місцями розміщення рекламних конструкцій 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...