У міській раді вважають, що інформація, яку виносять на виконком — секретна

6.07.2011

На сайті Житомирської міської ради у проектах рішень не вивішують додатків та подають неповну інформацію. Це стосується інформації по організації місць для паркування транспортних засобів та про прийняття в експлуатацію малих архітектурних форм.

Юрист Руслан Годований говорить, що згідно закону про інформацію, всі рішення, які виносяться на розгляд виконкому, або сесію міської ради повинні бути оприлюдненні у повному обсязі за 20 днів до розгляду .

«Члени міськвиконкому – це представники територіальної громади. Тобто, вони представляють інтереси житомирян. Є чіткий визначений перелік інформації, яку не можна оприлюднювати. Інформація щодо МАФів, або визначення місць автостоянок до цього переліку не входять», - сказав Годований.

В управлінні по зв’язках з громадськістю міської ради пояснили, що не мають права вивішувати інформацію, яка стосується чиїхось прізвищ та адрес.

«У юридичному департаменті нам роз’яснили, що ми не маємо права викладати інформацію про конкретних людей. У друкованому вигляді наше управління отримує її у повному обсязі», - пояснює начальник управління по зв’язках з громадськістю Ольга Білобровець.

Нагадаємо, що минуло майже два місяці як набрав чинності закон "Про доступ до публічної інформації". У законі говориться, що кожен громадянин має право отримувати будь-яку інформацію окрім тієї, яка порушує конкретні права людини, або загрожує національній безпеці.

 У проекті рішення відсутні адреси та прізвища

У цьому документі взагалі відсутній додаток

 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...