У міській раді обіцяють показувати щоденні витрати бюджету на сайті

16.09.2011

У Житомирській міській раді обіцяють невдовзі поставити на сайт лічильник, який буде показувати щоденні витрати бюджетних коштів. Про це «Першому» сказала начальник управління по зв’язках з громадськістю Ольга Білобровець.

«Ми переробляємо сайт і все заливаємо по-новому. Ніяких проблем зі встановленням лічильника немає. Сьогодні я звернуся до технічних працівників і ми все вирішимо», - пообіцяла Білобровець.

На одній з прес-конференцій міський голова Володимир Дебой обіцяв, що на сайті міської ради обов’язково буде стояти щоденний звіт про використання бюджетних коштів.

«Ми абсолютно відкриті перед громадою і всі зможуть контролювати витрати», - сказав міський голова.

Лічильник який показував витрати міського бюджету був встановлений більше двох років тому. Після того як посаду міського голови обійняв Володимир Дебой сайт ради почали переробляти і лічильник який рахував витрати бюджету зник.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...