У мерії показали, як виглядатимуть посвідчення для проїзду у громадському транспорті

6.04.2020

Для того, аби продовжувати користуватися громадським транспортом, житомиряни, які продовжують працювати в умовах карантину, повинні мати спеціальні перепустки  (завантажуйте за посиланням) та засоби індивідуального захисту.

Про це інформують у мерії.

«Ми даємо форму вільного доступу  перепустки, яку підприємець може скачати, заповнити та вказати свій код, заповнити назву підприємства та орієнтовну кількість перепусток, роздрукувати та видати співробітникам, які забезпечують роботу підприємства.  Питання вже  відпрацьоване з поліцією», -  зазначив міський голова Сергій Сухомлин.

Керівники підприємств для оформлення посвідчень працівникам мають пройти реєстрацію за посиланням https://forms.gle. У мерії зазначають, що такими посвідченнями керівники підприємств та організацій мають бути забезпечені впродовж двох днів.

Відповідальність за достовірність посвідчень покладається на керівників підприємств, установ, організацій, що видали посвідчення.

Читайте також: У Житомирі громадським транспортом можна користуватися по спецперепустках.

Нагадаємо, із 7 квітня перетнути кордон України можна тільки на авто.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...