У Бунечка віддали ще один ремонт дороги на 30 млн грн своїй фірмі

29.06.2020

На Житомирщині продовжують «не давати розкрадати на ремонтах доріг».

Фірма ТОВ «БУДСТАНДАРТ ЛТД», якій Житомирська ОДА віддає найбільші багатомільйонні ремонти доріг, виграла ще один тендер на більше 30 млн грн.

Як частіше це з нею відбувається, фірма, яку лобіює ОДА, запропонувала вищу ціну, але все одно вийшла переможцем.

Мова йде про капітальний ремонт дороги вул. Соборності в м. Новоград-Волинський.

У тендері взяли участь два учасники: ТОВ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІ ШЛЯХИ", яке запропонувало зробити ремонт за 30 млн 413 тис. грн, і ТОВ "БУДСТАНДАРТ ЛТД" з ціною у 30 млн 859 тис. грн.

За вже відомим сценарієм, пропозицію по тендеру з дешевшою ціною відхиляють, а переможцем стає «Будстандарт ЛТД».

Крім того, пропозицію ТОВ "НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКІ ШЛЯХИ" відхилили через відсутність електронної банківської гарантії, тоді як у тендерній документації від ТОВ «БУДСТАНДАРТ ЛТД» знайшли невідповідностей на цілу сторінку, але цій фірмі дали кілька днів, щоб їх усунути.

Нагадаємо, ТОВ "БУДСТАНДАРТ ЛТД" з’явилося після того, як Житомирську ОДА очолив Віталій Бунечко. Ця фірма не відремонтувала жодного кілометра доріг і подає на тендери фіктивні документи.

Крім того, виграючи мільйонні тендери, фірма перед у субпідряд ті компанії, які запропонували нижчу ціну, тим самим заробляючи мільйони тільки на одному замовленні.

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...