Цього року влада проігнорувала день підняття прапора

14.06.2011

13 червня 1990 року о 23 годині над містом замайорів синьо-жовтий демократичний прапор. Житомир став четвертим містом в Україні, де сталась така урочиста та важлива подія. Минулого року депутати внесли на розгляд сесії пропозицію про вшанування свята 13 червня на загальноміському рівні.

У 2010 році на урочистостях були присутні депутати V та I скликань, активні учасники подій 1990 року.

Цього року Житомирська влада проігнорувала день підняття синьо-жовтого прапора над міською радою.

«Ми не приймали ніяких рішень — це не свято державного значення, тому ми його не відзначали. Якщо якісь громадські організації хочуть відзначити цей день, то ми посприяємо їм», — сказала секретар Житомирської міської ради Наталя Леонченко.

В’ячеслав Дехтієвський був одним з тих людей, які встановлювали державний прапор над Житомирською міською радою. Він вважає, що влада не має права ігнорувати таку важливу подію для Житомира.

«Рік тому владою міста було прийнято рішення про відзначення події 13 червня на офіційному рівні. Вони були зобов’язані це зробити. Ці люди чужі і вони не відчувають себе приналежними до тих подій…», — говорить голова ВО «Порозуміння» В’ячеслав Дехтієвський.

 

Відео з архіву ЖОДТРК


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...