Цього року гарячу воду отримає на 34 будинки більше

19.09.2011

34 будинки додалося до загальної кількості житлових будинків, які забезпечуватимуться послугами гарячого водопостачання, кажуть у міській раді.

Незважаючи на те, що технічний стан об’єктів міського господарства залишається складним, існують проблеми зношеності житлово-комунального фонду – теплових і водопровідних мереж, технологічного обладнання, і недостатнє фінансування, 96% будинків підготовлені до підключення до мереж центрального опалення.

За підготовчий період суттєво зменшено заборгованість КВЖРЕПів з заробітної плати та за кредитами.

Однак, ще залишається низка питань, які вимагають якнайшвидшого вирішення. Зокрема, це створення резервного фонду матеріалів КП «Водоканал», збільшення фінансування на впорядкування прибудинникових територій, заміна котлів, додаткове придбання техніки для прибирання міста.

На разі продовжуються заплановані роботи по капітальному та поточному ремонтах об’єктів, споруд та інженерних мереж, які планується завершити до 15 жовтня.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...