Торговці стоятимуть на Хлібній, поки Рижук – губернатор

25.04.2012

Житомирські торговці, які працюють на вулицях, прилеглих до Житнього ринку, кажуть, що Сергій Рижук пообіцяв їм торгувати на своїх місцях доки він буде на посаді губернатора.

Про це «Першому» повідомила підприємець Людмила Філеєва.

«Ми не розуміємо, чому губернатор нам обіцяє, що ми залишимось, а мер Дебой нам дав строк до 1 травня? Мер Житомира знає, що Рижук нам дозволив торгувати», - каже підприємець.

Раніше голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук рекомендував міському голові дати людям час, щоб вони розпродали свій товар та знайти підприємцям нове місце для торгівлі.

«Якщо це зачіпає інтереси хоч однієї людини, то потрібно до неї дослухатись. Ми маємо створити людям, які заробляють собі копійку і не просять у нас більшої зарплати, нормальні умови для роботи», - наголошував губернатор.

Нагадаємо, що з 1 травня на прилеглих до Житнього ринку територіях не повинно бути і сліду стихійної торгівлі.  

Рішення про ліквідацію стихійної торгівлі на вулиці Хлібній є остаточним і не підлягає оскарженню, сказав мер на засіданні виконкому.

 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...