Тепер чиновникам можна офіційно подарувати сертифікат у тюрму, – ідея від міністра

24.07.2020

Вас запросили на день народження чиновника, судді або політика? Подаруйте йому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання!

Сертифікат до віп-камер у тюрмах запропонував дарувати чиновникам міністр юстиції Денис Малюська. Про це він повідомив у Фейсбук:

"Відсьогодні Мін’юст пропонує нову послугу – ми пропонуємо ПОДАРУНКОВІ СЕРТИФІКАТИ на користування послугами платних камер у українських слідчих ізоляторах!

Подаруйте знайомому подарунковий сертифікат, і, якщо його візьмуть під варту, він зможе потрапити у камеру з поліпшеними умовами утримання!

Я не певен чи десь у інших країнах є платні камери у слідчих ізоляторах, а от подарункові сертифікати – точно наш ексклюзив!".

Купити сертифікат на віп-камеру для чиновника на 1 добу у Житомирі можна від 610 грн.

Тобто 610 грн коштуватиме добове перебування в камері з покращеними умовами, за 2070 грн – тижневе, 3940 грн коштуватиме місяць.

Сертифікат можна замовити за посиланням https://online.minjust.gov.ua/kvsn/

Після цього слід обрати слідчий ізолятор, кількість днів ув’язнення і оплатити послугу, після чого отримати сертифікат. Він діятиме протягом пів року. Якщо протягом вказаного строку обдаровуваний не буде взятий під варту та не потрапить у СІЗО, кошти зараховуються у якості благодійної допомоги відповідному слідчому ізолятору.

Малюська написав пост у жартівливій манері, проте вказав, що послуга абсолютно реальна. 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
1
Рейсовий автобус та легковик зіткнулися під Житомиром на трасі Київ-Чоп. Травми отримали кілька осіб. Про це розповіли у ТСН.Ранок. Аварія сталася неподалік...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...