Секретарю міськради Наталії Чиж вручили підозру про корупцію

11.12.2019

Секретаря Житомирської міської ради повідомили про підозру у скоєнні корупційного кримінального правопорушення через внесення недостовірних відомостей у декларації.

У коментарі "Першому житомирському" Наталія Чиж підтвердила інформацію про підозру. Проте зазначила, що всі необхідні зміни до декларації внесла ще півроку тому. Зараз її юристи вивчатимуть текст і суть підозри.

Інформація на порталі НАЗК підтверджує, що упродовж 2019 року секретар Житомирської міської ради чотири рази подавала зміни до декларацій за 201520162017 та 2018 роки, вказуючи в них отримані позики та кредити.

За версією слідства, відомості, які секретар подавала у деклараціях, відрізняються від достовірних на загальну суму понад 13, 14 та 15 млн грн за 2016-2018 роки відповідно.

Як інформує прокуратура, вказані обставини підтверджені висновками та відповідними рішеннями Національного агентства з питань запобігання корупції.

Наразі правоохоронні органи вирішують питання щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...