Рижук розповів, як Прокуратура сварилася на нього пальцем за землі

6.07.2011

«По усіх трасах до Житомира і навколо Житомира цвів такий жовтий золотій канадський, ніби як коров’як, як звіробій. Дехто думав, що то карантинний бур’ян. Ми виорали майже під моїм адміністративним тиском той бур’ян», - говорить Сергій Рижук.

Губернатор запевнив, що  навіть «прокуратура хотіла пальцем посваритись, що він там щось таке робить на землях». Але за його словами, він зобов’язаний відповідно до закону про адміністрацію, ці питання жорстко контролювати.

«Коли почали орати і гречку сіяти – знайшлися хазяї на цю землю», - каже Рижук.

Він розповів, як власники землі почали бити кілки, приїхали до голови житомирського району і залякували його автоматами в автомобілі.

«Та не злякалися ми ніяких автоматів. Залишили ті кілки, ми їх виорали і закінчилось», - підсумував Рижук.

Губернатор переконаний, що ринок землі повинен бути прозорим. «Перш ніж вводити ринок землі, треба розібратись, який тіньовий ринок і хто скупив навколо Житомира аж до Пряжева усі землі».

«Я назначений президентом, він мені вірить, довіряє та правильно робить», - переконаний Рижук.

За чутками, у керівника області зараз досить недружні стосунки з прокуратурою. В області говорять, що Прокурор та Губернатор не зійшлися в питанні щодо розподілу земель. 

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 У День пам’яті та примирення житомиряни зібралися біля Монументу Слави, аби вшанувати загиблих у Другій світовій війні. Мітинг-реквієм пройшов   8...
 Під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради прийняли рішення про організацію та проведення загальноміського свята «Великдень у...