Рік на посаді голови Житомирської ОДА: як виконує обіцянки Ігор Гундич

4.10.2017

 27 жовтня минатиме рік із дня призначення голови Житомирської обласної державної адміністрації Ігоря Гундича. Весь цей рік «Слово і Діло» стежило за діяльністю нового губернатора й готове показати статистику відповідальності чиновника через обіцянки, які він встиг роздати.

Говорячи про рік роботи Гундича, потрібно відзначити, що це той рідкісний випадок, коли чиновник примудрився не провалити жодної своєї обіцянки. Поки що, принаймні. Житомирського губернатора не можна назвати публічною особистістю, що багато обіцяє: за 12 місяців у його досьє назбиралося лише 14 обіцянок. Серед них 4 виконані. З них і почнемо.

Губернатор, як і обіцяв, домігся виділення на 2017 рік 1 млн грн грантів для громадських організацій, закупив до навчального року 2017/2018 12 шкільних автобусів та ініціював виділення коштів на реставрацію пам’ятника воїнам армії УНР у селі Базар Народицького району. Ще одна виконана обіцянка полягає в матеріальній підтримці, яку Гундич начебто надав одній із родин області на лікування за кордоном важкохворої дитини. Але подробиць щодо того, було це зроблено за рахунок бюджету області чи з власних коштів губернатора, ми не маємо.

Сьогодні рівно рік, як Житомирська область отримала нового керівника. Розповідаємо, чим за цей час встиг відзначитися Ігор Гундич.

Щодо обіцянок «у процесі виконання», то серед них варто відзначити такі, як відкриття сучасного онкодиспансера, запуск у 2017 році центру реабілітації інвалідів, обладнання 75% квартирних будинків Житомирської області лічильниками теплової енергії, а також завершення цього ж року ремонтних робіт на стадіоні «Полісся». Тут зазначимо, що губернатор є палким прихильником футболу, тож він часто згадує про цей житомирський клуб.

З цікавих обіцянок – ініціювати розширення програми «Власний дім» і збільшити до кінця 2017 року в регіоні кількість сонячних електростанцій до 30.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...