Прем’єр наказав перевірити інформацію про підпільну вакцинацію нардепів

6.01.2021

Інформацію, що поширили ЗМІ з покликанням на бізнесмена Михайла Бродського, про підпільну вакцинацію від Covid низки нардепів перевірить МОЗ та МВС. За словами бізнесмена, нелегальну вакцину Pfizer завезли в Україну з Ізраїлю та продавали по 2,5 тис. доларів.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль відреагував на це в Телеграмі – повідомив про перевірку:

"Доручив МОЗ та МВС перевірити інформацію, оприлюднену в ЗМІ, щодо можливої підпільної вакцинації препаратами невідомого походження. І одразу повідомлю власну позицію.

Я є прихильником вакцинації. Згідно з планом, затвердженим МОЗ, першу партію вакцин отримають лікарі, що працюють на передовій боротьби з COVID-19. Сам буду вакцинуватися власним коштом у другу або третю чергу, коли офіційно зареєстрована вакцина надійде у клініки".

Нагадаємо, Україна тільки очікує першу партію вакцин – 1,9 млн доз від Sinovac Biotech.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Косуля
У Житомирі дитинча косулі гуляло містом. Дику тварину помітила перехожа, яка поспішала на роботу. Перелякана тварина пішла за жінкою просто у її робочий...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...