Понабирали: як губернатор Бунечко реагує на запити від «слуг народу»

11.02.2020

«Понабирали…», – так голова ОДА Віталій Бунечко відреагував на запит народного депутата України від партії «Слуга народу» Олександра Юрченка (Київ).

Народного обранця хвилюють питання стану доріг у Житомирській області та належного ремонту.

Тому він попросив надати йому «перелік підрядних організацій, яким було виплачено кошти, на підставі яких документів та в якому обсязі в грудні 2019 року за роботи пов’язані з ремонтом та експлуатаційним утриманням доріг (шляхів) в Житомирській області».

Через канцелярію запит надійшов до голови ОДА Віталія Бунечка.

Його далі мали спрямувати на заступницю Наталію Остапченко та начальницю профільного департаменту Інну Хоменко.

Проте, розписуючи документ, губернатор вирішив додати свій коментар.

«Поясніть обранцю, що дороги, по яких проїжджають, належать Укравтодору. Понабирали …», – написав Віталій Бунечко.

Реакція голови ОДА в цьому випадку незрозуміла, адже народний обранець звертався стосовно всіх доріг в області. А виходить, що до компетенції адміністрації відносяться лише ті дороги, по яких ходять, а «дороги, по яких проїжджають, належать Укравтодору».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Більше, ніж міністри: скільки отримує нове керівництво у Житомирській ОДА.  Також губернатор Житомирщини Віталій Бунечко хоче отримувати 250 тисяч гривень зарплати.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...