Пакунок малюка: що зміниться?

30.03.2021

Вартість "бейбі-боксів" в Україні буде на рівні трьох прожиткових мінімумів для дітей до 6 років. Наразі це 7 185 гривень.

Відповідний законопроєкт прийняла Верховна Рада 30 березня.

Самі ж "пакунки малюка" будуть закуповувати через систему Prozorro. Раніше закупівлею товарів для комплектування цих боксів займались міжнародна організація ЮНОПС.

У владі переконані, що це допоможе забезпечити якісну наповненість «пакунка» і раціональне використання коштів державного бюджету.

Нагадаємо, "пакунок малюка" запровадили у 2018 році.

У липні 2020 року уряд вирішив замінити бокс на виплату у розмірі 5 тис. грн, якими можна скористатися тільки на потреби малюка у визначених магазинах.

Однак депутати не погодилися з такими змінами та ухвалили законопроєкт, який відновлює натуральну допомогу. Закон уже підписав президент Володимир Зеленський.

На "боксі", а не виплаті наполягав і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ).

Теги: Різне

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...