Найбільше звертаються до влади у Народичах

20.07.2011

Найбільш активно зверталися до облдержадміністрації протягом першого півріччя цього року жителі Народицького району – 53 звернення на 10 тис. населення. У першу трійку за цим показником увійшли також м. Житомир - 44 та Овруцький район – 40 звернень, при середньому показнику по області – 31 звернення.

У народницькій адміністрації говорять, що люди найбільше просять соціальної допомоги.

«Багато звернень по питаннях переселення у чисті зони. Також багато звернень надходить по виплаті коштів за здане житло на баланс районної адміністраці. Виплатити ми їх не можемо бо на це немає грошей», — Лариса Марголець з відділу звернень громадян Народицької РДА.

За останні півроку на адресу облдержадміністрації, райдержадміністрацій та виконкомів міських рад надійшло і було опрацьовано 26999 звернень громадян. Це на 2,6 тисячі, або 8,7% менше, ніж у 1 півріччі 2010 року.

Серед основних питань, що порушували громадяни у зверненнях на адресу облдержадміністрації та центральних органів влади, передусім стоять питання соціального захисту (40,4%), аграрної політики і земельних відносин, комунального господарства (12,7%) та житлової політики (8,4%).

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...