Навіть із ціною 2,50 маршрутки працюватимуть у збиток. ВІДЕО

13.07.2011

Одразу на 70 відсотків зростає ціна проїзду у маршрутках Житомира. З 15 липня квиток буде коштувати 2,5 грн. Перевізники півроку вимагали підвищення тарифів, але тепер переконують: нова ціна все дно не перекриватиме їхніх витрат, бо ціни на пальне постійно ростуть. 

Їхати маршруткою чи тролейбусом  - тепер над цим питанням замислюється більшість житомирян. Якщо досі квиток на будь-який вид транспорту коштував 1 грн. 50 коп, то відтепер за проїзд у маршрутці доведеться викласти 2,5 гривні. Мешканці міста кажуть, для них це суттєве подорожчання.

Власники і водії маршруток нові ціни вітають. Стверджують, що вже давно їздять собі у збиток. І обґрунтовують пасажирам підвищення ціни на проїзд.

 Чиновники вважають, що подорожчання проїзду у маршрутках піде на користь трамвайно-тролейбусному управлінню. Адже тепер великий відсоток житомирян пересяде на комунальний транспорт.  

За шістьма напрямками руху квиток буде коштувати 1 грн. 75 коп. Це так звані соціальні маршрути, які охоплюють ті райони міста, де відсутній комунальний транспорт. 

Оксана Трокоз, Євген Єсаулов «Перший житомирський інформаційний портал»

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
 «Я десантник Збройних Сил України», -  майже 600 військовослужбовців строкової служби ДШВ присягнулись на вірність українському народові. Мрія отримати...
 Тисячі житомирян долучилися до святкування нового для Житомира фестивалю. Свято Михайлівської започаткував кандидат у народні депутати Гундич Ігор. Подібні...