Навіть із ціною 2,50 маршрутки працюватимуть у збиток. ВІДЕО

13.07.2011

Одразу на 70 відсотків зростає ціна проїзду у маршрутках Житомира. З 15 липня квиток буде коштувати 2,5 грн. Перевізники півроку вимагали підвищення тарифів, але тепер переконують: нова ціна все дно не перекриватиме їхніх витрат, бо ціни на пальне постійно ростуть. 

Їхати маршруткою чи тролейбусом  - тепер над цим питанням замислюється більшість житомирян. Якщо досі квиток на будь-який вид транспорту коштував 1 грн. 50 коп, то відтепер за проїзд у маршрутці доведеться викласти 2,5 гривні. Мешканці міста кажуть, для них це суттєве подорожчання.

Власники і водії маршруток нові ціни вітають. Стверджують, що вже давно їздять собі у збиток. І обґрунтовують пасажирам підвищення ціни на проїзд.

 Чиновники вважають, що подорожчання проїзду у маршрутках піде на користь трамвайно-тролейбусному управлінню. Адже тепер великий відсоток житомирян пересяде на комунальний транспорт.  

За шістьма напрямками руху квиток буде коштувати 1 грн. 75 коп. Це так звані соціальні маршрути, які охоплюють ті райони міста, де відсутній комунальний транспорт. 

Оксана Трокоз, Євген Єсаулов «Перший житомирський інформаційний портал»

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...