Нас душать, а ми дишемо, – житомирські підприємці протестують під Верховною Радою

3.12.2019

Підприємці із Житомира та інших міст України зібралися у Києві на акцію протесту щодо скасування законів, які стосуються касових апаратів для ФОПів та кешбеку для покупців, перевірок бізнесу.

Люди одягають на обличчя символічні маски, тримають у руках плакати "#SaveФОП", "Захисти ФОП" та із назвами міст, із яких приїхали. Акція проходить 3 грудня під Верховною Радою України.

"Нас душать, а ми дишемо. Ми готові себе захищати і покажемо це владі. Шановні депутати, беріть свої торби, їдьте в регіони і розкажіть, що ви наголосували. Служіть народу так, як треба", – говорять по черзі підприємці в мікрофон.

ФОПи закликають міські та обласні ради прийняти звернення до президента та Кабінету міністрів України щодо скасування касових апаратів та збереження спрощеної системи оподаткування.

Підприємці називають сьогоднішню акцію "репетицією" та обіцяють хвилю протестів, якщо їх не почують.

Фото з акції виклав на своїй сторінці у Фейсбук житомирянин Андрій Перун.

Нагадаємо, житомирські підприємці вже виходили на протест через закон про касові апарати.

Також на Житомирщині селяни протестували проти продажу землі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...