На Житомирщині заборонили проїзд у громадському транспорті без масок

24.03.2020

З метою запобігання поширення коронавірусу на Житомирщині заборонили проїзд пасажирів громадським транспортом без захисних масок.

Про це повідомляє Житомирська обласна рада з посиланням на рішення оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків коронавірусу COVID-19 від 24 березня.

"Під час користування комунальним або приватним транспортом як водії, так і пасажири в обов’язковому порядку повинні використовувати захисні маски. За невиконання цих карантинних заходів відповідні служби накладатимуть штрафні санкції", – повідомляють у раді.

Окрім того, оперативний штаб погодив виділення додатково 420 тис. грн управлінню ДСНС України у Житомирській області задля закупівлі палива та засобів індивідуального захисту.

Читайте також: як пошити маску і зробити антисептик самостійно.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП
Камерами відеопостереження зафіксована подія, що сталася 31 травня близько 10:25 в Житомирі, на пішохідному переході, в районі ринку «Хмільники» на Богунії. Про...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...