На Житомирщині обласна влада планує виділити 2 млн грн на лікування хворих на коронавірус

3.04.2020

На сьогодні пацієнти забезпечуються тими препаратами, які є у національному переліку. Але у новому протоколі лікування коронавірусу є й інші медикаменти.

Про це повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

«Пацієнти забезпечуються медикамантами, які є у медичному закладі і які можуть бути закуплені лише у рамках національного переліку.

У Бердичеві, наприклад, спеціалісти прийшли до висновку і назначили противірусний препарат, на який виділив кошти міський бюджет. Сьогодні ліки будуть закуплені і привезені з іншого регіону.

Новий протокол лікування коронавірусу затверджений вчора, з різними ступенями захворювання. Але забезпечення може бути тільки з відповідним фінансуванням», – зазначив Микола Суслик.

За інформацією заступника голова ОДА Віктора Градівського, зараз обласна адміністрація опрацьовує ці питання, і будуть прийняті всі необхідні рішення. Зокрема, планується виділити більше 2 млн грн, які підуть на лікування хворих на коронавірус.

Поки що ж закуповувати ліки, яких немає у національному переліку, мусять самі хворі або їх родичі.

Нагадаємо, за повідомленням МОЗ, медична допомога пацієнтам з коронавірусом надається безкоштовно.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...