Місцевій владі не дозволили послаблювати карантин, можна тільки посилювати

3.08.2020

Органи місцевої влади не мають права послаблювати карантин. Вони можуть тільки посилювати обмеження.

Про це заявив на брифінгу 3 серпня міністр охорони здоров'я Максим Степанов:

"Повноваження щодо встановлення цих обмежень знаходяться виключно у центральної комісії ТЕБ та НС, яка і визначає вже різний рівень небезпеки. Тому те, що стосується органів місцевої влади, відповідно до їх повноважень, вони можуть тільки посилювати ті чи інші епідеміологічні обмеження, але ні в якому разі не пом'якшувати".

Нагадаємо, із серпня регіони в Україні поділені на 4 зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону – за рівнем епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Житомирщина переважно у зеленій зоні, що означає необхідність дотримання загальноприйнятих обмежень, проте 4 райони та 4 міста Житомирщини увійшли у жовту зону епіднебезпеки.

Перелік регіонів, які увійшли до тієї чи іншої зони, комісія ТЕБ та НС визначатиме щоп'ятниці, перехід регіону до іншої зони відбуватиметься з понеділка.

Читайте також: Майже 100 нардепів, у тому числі житомирські, вимагають звільнення Степанова.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
ДТП на Соборному
Камерами відеоспостереження зафіксована подія, що сталася 22.09.2020р., о 14:23 на вул. Перемоги, в районі майдану Соборного у Житомирі.
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...