Мера Житомира і депутатів не хочуть бачити в ДУСі

29.11.2019

Мер Житомира Сергій Сухомлин разом із депутатами міської ради та працівниками лікеро-горілчаного заводу планували поїхати разом в Державне управління справами, аби вирішити ситуацію на підприємстві. Проте ні мера, ні депутатів не хочуть бачити на зустрічі в ДУС, яка запланована на понеділок.

Про це повідомив 29 листопада міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук.

"Вже ввечері мені передзвонив голова профкому ЛГЗ і повідомив, що зустріч з колективом призначили на понеділок, але ні депутатів, ні керівництво міста бачити там не хочуть. Ми точно не будемо наполягати, щоб не нашкодити переговорному процесу. У нас немає мети забрати це підприємство в комунальну власність. Для нас головне зберегти робочі місця і завод з давніми традиціями, який є частиною історії нашого міста. Час має значення, бо з кожним днем борги підприємства і штрафні санкції ростуть. Йдеться про 40 мільйонів гривень. З 1 грудня за несплату на заводі можуть відключити газ і світло", – написав Сухомлин у Фейсбук.

За словами мера, нині підприємство стоїть, але під час роботи за 8-годинну зміну з конвеєра виходить 100 тисяч пляшок. На самому ЛГЗ працює 3 лінії. Ще 5 тисяч пляшок за зміну випускають на Чуднівському спиртзаводі, який є структурним підрозділом житомирської «лікерки».

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради прийняли звернення до президента та Кабміну, щоб врятувати завод. Депутати також за те, щоб прийняти підприємство в комунальну власність.

Фото зі сторінки Сергія Сухомлина


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...