Мера Житомира і депутатів не хочуть бачити в ДУСі

29.11.2019

Мер Житомира Сергій Сухомлин разом із депутатами міської ради та працівниками лікеро-горілчаного заводу планували поїхати разом в Державне управління справами, аби вирішити ситуацію на підприємстві. Проте ні мера, ні депутатів не хочуть бачити на зустрічі в ДУС, яка запланована на понеділок.

Про це повідомив 29 листопада міський голова Сергій Сухомлин на своїй сторінці у Фейсбук.

"Вже ввечері мені передзвонив голова профкому ЛГЗ і повідомив, що зустріч з колективом призначили на понеділок, але ні депутатів, ні керівництво міста бачити там не хочуть. Ми точно не будемо наполягати, щоб не нашкодити переговорному процесу. У нас немає мети забрати це підприємство в комунальну власність. Для нас головне зберегти робочі місця і завод з давніми традиціями, який є частиною історії нашого міста. Час має значення, бо з кожним днем борги підприємства і штрафні санкції ростуть. Йдеться про 40 мільйонів гривень. З 1 грудня за несплату на заводі можуть відключити газ і світло", – написав Сухомлин у Фейсбук.

За словами мера, нині підприємство стоїть, але під час роботи за 8-годинну зміну з конвеєра виходить 100 тисяч пляшок. На самому ЛГЗ працює 3 лінії. Ще 5 тисяч пляшок за зміну випускають на Чуднівському спиртзаводі, який є структурним підрозділом житомирської «лікерки».

Нагадаємо, депутати Житомирської міської ради прийняли звернення до президента та Кабміну, щоб врятувати завод. Депутати також за те, щоб прийняти підприємство в комунальну власність.

Фото зі сторінки Сергія Сухомлина


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Вже 20 років на Житомирщині діє громадська організація «Історико-патріотичне об’єднання «Пошук». З  часом, зізнаються пошуківці, роботи менше не...