Мер Житомира показав, у яких умовах лікують інфікованого коронавірусом пацієнта. ВІДЕО

19.03.2020

Після скарг першого хворого у Житомирі пацієнта на коронавірус міський голова Сергій Сухомлин перевірив, у яких умовах він перебуває.

Мер Житомира оглянув лікарню №1, яка має шість боксів для інфікованих коронавірусом. Сухомлину показали бокс, поруч із яким лікують першого хворого.

"Сьогодні були скарги на утримання пацієнтів у лікарні №1. Ми хочемо показати умови, щоб ви поділилися і оцінили. Життя і обставини перебування в кожному закладі відрізняються від життя і умов перебування людини", – сказав Сухомлин.

За словами міського голови, у минулому році у відділенні, де перебуває пацієнт, провели ремонт. Тому умови перебування в палатах гарні.

Крім того, мер заявив, що пацієнт приховував інформацію щодо кола осіб, із якими контактував, проте за допомогою соцмереж багатьох вже встановили:

"До цього пацієнта є дуже багато запитань. Він не хотів залишатися в лікарні, приховував інформацію щодо кола осіб, з якими контактував. Ми вже вияснили, що він возив цілу групу з Житомира до Австрії. Зараз відпрацьовуємо з поліцією та СБУ список осіб, які з ним поверталися".

Коло осіб необхідно встановити, аби вчасно в людей змогли виявити захворювання та надати допомогу. Усі вони мають бути самоізольовані та пройти тест.

Читайте також: В Україні від коронавірусу померла жінка, діагноз встановили вже після смерті.

Нагадаємо, за зверненням міського голови Житомир отримав від бізнесу кошти на 1500 експрес-тестів на коронавірус, які закуплять у Китаї по 3 долари за штуку.

Теги: Здоров'я

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...