Мер порадив громадським організаціям повчитися правильно писати запити. ВІДЕО

15.06.2011

Житомирський міський голова Володимир Дебой відреагував на запит ряду громадських організацій до депутатів міської ради з вимогою прозвітувати за свою діяльність у раді. За словами мера, він так і не зрозумів, що хотіли спитати громадські активісти.

«Є намагання контролювати владу тут у одного журналіста, але я б не назвав його журналістом. Направив 36 запитів: розкажіть, що ви робите? Якщо ти хочеш запитати, то запитай конкретно. Якщо тобі потрібно видатки по якійсь статті, чи якась інформація, то ти трошки напруж своє бажання і мозок, і сформулюй питання, на яке тобі дадуть чітку відповідь», - сказав Дебой.

Нагадаємо, що представники ряду молодіжних організацій: «Демократичний альянс», «Спілка ініціативної молоді», «Фундація регіональних ініціатив» та «Молодіжна варта» переконані, що житомиряни не знають, чим займаються депутати. Тому вони вирішили надіслати депутатам-мажоритарникам та головам фракцій інформаційний запит, у якому вимагають надати свої передвиборчі програми та квартальний звіт проробленої роботи.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...