Мер Дебой у відпустці, замість нього – Боровець

25.07.2011

 Мер Житомира Володимир Дебой з сьогоднішнього дня у відпустці. Про це повідомляє прес-служба міської ради. Відпустка мера буде тривати рівно тиждень, і вже 2 серпня на сесію він приїде відпочивши.

Зараз обов’язки мера виконує Боровець, кажуть у прес-службі.

Нагадаємо, що міський голова розповідав журналісту «Першого», що буде відпочивати десь в Україні, щоб можна було за один день повернутися у місто.

«Я не бачу можливості у перший рік на посаді кудись на довго відлучатися. Хотілося б побачити гори та Шацькі озера. Цього року три дні відпочивав на гірськолижному курорті у Польщі. Нажаль, на дорогу витратив два дні, тому відпочинок був таким коротким. Поки грандіозних планів я не складаю», - сказав тоді Дебой.

Також він додав, що готовий викласти на тижневий відпочинок біля 6 тисяч гривень. Він уточнив на одному із заходів, що 6 тисяч гривень - це гроші на відпочинок усієї родини мера. Уся сім’я, за словами мера, - це 4 особи.

Якщо міський голова відпочиватиме у складі всієї родини, то йому відпочинок обійдеться в 214 гривень на людину із переїздом та проживанням.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Цьогорічна зима дивує своєю погодою. Крім плюсової температури та відсутності снігу, Житомир час від часу накриває густим туманом. Сьогоднішній день у місті...