Мер Дебой у відпустці, замість нього – Боровець

25.07.2011

 Мер Житомира Володимир Дебой з сьогоднішнього дня у відпустці. Про це повідомляє прес-служба міської ради. Відпустка мера буде тривати рівно тиждень, і вже 2 серпня на сесію він приїде відпочивши.

Зараз обов’язки мера виконує Боровець, кажуть у прес-службі.

Нагадаємо, що міський голова розповідав журналісту «Першого», що буде відпочивати десь в Україні, щоб можна було за один день повернутися у місто.

«Я не бачу можливості у перший рік на посаді кудись на довго відлучатися. Хотілося б побачити гори та Шацькі озера. Цього року три дні відпочивав на гірськолижному курорті у Польщі. Нажаль, на дорогу витратив два дні, тому відпочинок був таким коротким. Поки грандіозних планів я не складаю», - сказав тоді Дебой.

Також він додав, що готовий викласти на тижневий відпочинок біля 6 тисяч гривень. Він уточнив на одному із заходів, що 6 тисяч гривень - це гроші на відпочинок усієї родини мера. Уся сім’я, за словами мера, - це 4 особи.

Якщо міський голова відпочиватиме у складі всієї родини, то йому відпочинок обійдеться в 214 гривень на людину із переїздом та проживанням.

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...