Лікарів на Житомирщині змушують вступати у Партію Регіонів

16.07.2012

Коростишівська лікарня – єдина в Житомирській області не агітує за Партію Регіонів.

Про це повідомляє прес-служба Об’єднаної опозиції.

В п’ятницю, 13 липня, народний депутат України від Об’єднаної опозиції ВО «Батьківщина» Сергій Шевчук провів зустріч із працівниками Коростишівської районної лікарні.

На зустріч із народним депутатом прийшло близько 50 чоловік.

Заступник головного лікаря Олександр Веселовський розповів Сергію Шевчуку про проблеми лікарень Житомирської області з місцевою владою. Чиновники змушують головних лікарів брати участь у політиці та агітувати медперсонал до вступу в Партію Регіонів.

Олександр Веселовський зазначив, що Коростишівська районна лікарня - єдина в Житомирській області, яка не отримувала вказівки зверху агітувати за провладну партію.

За словами медперсоналу, така ситуація склалась завдяки головному лікарю Сергію Бондарчуку, відомому в районі опозиціонеру.

«Чи вдасться лікарям під час виборів нормально працювати, чи доведеться щоразу бігати на чергові зібрання провладної партії, медики не знають. Невгодного владі головного лікаря вже не перший рік намагаються звільнити», - йдеться у повідомленні опозиціонерів.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...