Лікарі будуть їздити в ліфтах та троллейбусах безкоштовно

24.04.2012

240 проїзних квитків та 80 ліфтових карток вручив головним лікарям Житомира міський голова Володимир Дебой.

У міській раді запевняють, що це стало можливим внаслідок проведення переговорів керівництва міста з перевізниками, ліфтообслуговуючими компаніями та  благодійниками.

Втім, питання безкоштровного проїду лікарів на минулій сесії підіймала фракція «фронту Змін». Голова фракції Володимир Михалець навіть виступав із заявою, у якій просив міську раду віднайти гроші для медичної сфери.

У міській раді цю заслугу приписують тільки Дебою.

Проїзні квитки та ліфтові картки забезпечать лікарям та медичним сестрам  лікувальних закладів Житомира безкоштовний проїзд у міських автобусних маршрутах та ліфтах.

Це допоможе медичним працівникам оперативніше реагувати на виклики житомирян та виконувати свої функціональні обов’язки.

Сьогодні, під час пленарного засідання ХІІ сесії міської  ради, головний лікар дитячої міської лікарні, депутат  міської ради Володимир Башек подякував міському голові Володимиру Дебою, заступнику міського голови Олександру  Бочковському та спонсорам за допомогу медпрацівникам.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Школа карантин
Новий навчальний рік став справжнім викликом для шкіл. В умовах пандемії заходи безпеки там не поступаються тим, що, мабуть, є в секретних лабораторіях. Все для...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...