КП «Реклама» тепер керуватиме колишній редактор газети «Місто» - Володимир Шуст

30.06.2011

Представлення нового начальника директора комунального підприємства «Реклама» відбулося сьогодні. Ним став Володимир Шуст, депутат міської ради від Партії Регіонів.

Нагадаємо, що Володимир Шуст очолював управління по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради, після цього – був редактором газети «Місто».

Нагадаємо, що директором КП «Реклами» попередньо був Валентин Яценко. Після перемоги на місцевих виборах «регіонала» Дебоя Яценко написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Довідково:

Володимир Шуст — народився 11 лютого 1975 року у с. Хочино Олевського району Житомирщини. У 1997 році завершив навчання у Житомирському педагогічному інституті ім. І. Франка. 

На філологічному факультеті Шуст В.П. вивчав українську мову і літературу та зарубіжну літературу. Працював головним спеціалістом по зв’язкам із громадськістю обласного управління з надзвичайних ситуацій, помічником першого заступника голови облдержадміністрації, заступником головного редактора “Крок-радіо” тощо.

Одружений, виховує доньку.

 

Теги:

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...