Гундич ефективніше керував областю, ніж Бунечко, - статистика Мінрегіону

9.07.2020

Під керівництвом голови Житомирської ОДА Віталієм Бунечком  область займає 13 місце серед 25 регіонів в рейтингу Мінрегіону за результатами першого кварталу 2020 року.

У минулому році за цими ж показниками Житомирщина займала 12 позицію. У той час на чолі Житомирської ОДА був Ігор Гундич.

Про це повідомляє сайт Мінрегіону.

За керівництва голови ОДА Віталія Бунечка: «Економічна ефективність» – 15 місце (за І квартал 2019 року було 13), «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» - 18 місце (було 22), «Фінансова самодостатність» - 9 місце (було 11), «Ефективність ринку праці» -18 місце (було 20), «Розвиток інфраструктури» - 14 місце (було 9), «Відновлювальна енергетика та енергоефективність» - 3 місце (було 2), - йдеться у звіті Мінрегіону.

 


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...