Губернатор Рижук пересів на старе авто екс-мера Шелудченко

27.05.2011

Голова Житомирської обладміністрації Сергій Рижук сьогодні прибув на урочистості з нагоди останнього дзвоника в інтернат на автомобілі колишнього міського голови Віри Шелудченко - Mercedes-Benz. Цей автомобіль довгий час перебував в оренді міської ради.

Шелудченко замінила свій службовий Ford focusа 2001 року випуску на Mercedes-Benz у 2008 році. На той час Орендований Mercedes-Benz наїздив за одинадцять років 336 тисяч кілометрів. Місячна оренда автомобіля коштувала міськвиконкому дві тисячі гривень. Сьогодні на 14-річному Mercedes-Benz приїхав Сергій Рижук. Натомість міський голова Володимир Дебой їздить ша «Шкоді» із фірмовим номерним знаком 007.

Нагадаємо, що нещодавно Сергій Рижук заявив, що йому приходиться проїжджати на роботі 15-20 тисяч кілометрів у місць. Це приблизно тисячу кілометрів у день.

«Я в місяць видаю до 15-20 тисяч кілометрів, щоб ви знали. І я не хочу, щоб у мене колесо відвалилось», - сказав Рижук, відповідаючи на питання про доцільність придбання автомобіля за 250 тисяч гривень для заступника облради.

Мерседес, який возив Шелудченко, стоїть у дворі міської ради


 

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Житомир квіти
В місті відкрили 12 тимчасових місць для торгівлі квітами. Майданчик почав працювати на вимогу людей, які займаються вирощуванням розсади та квітів у власних...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...