Електронна мапа GIS допомагатиме житомирським комунальникам

19.09.2011

У Житомирській міській раді хочуть запусти ти спільний проект з електронною картою GIS, у якій розмістять детальну інформацію по житомирських будинках.

«У цій мапі можна буде дізнатися повну інформацію по конкретно взятому будинку. Там буде вказано повне технічне забезпечення – все до останньої засувки», - розповідає заступник міського голови Микола Боровець.

Також чиновник повідомив, що невдовзі можлива розширена співпраця – житомиряни матимуть змогу отримувати та повідомляти про проблеми Інтернетом.

«Ми повинні все досконально вивчити з фахівцями і звернутися за допомогою до відповідних служб. Поки про це говорити зарано», - наголосив заступник.

Він також наголосив, що для цього будуть потрібні бюджетні вливання.

Не виключено, що це будуть гроші з держбюджету, бо ця програма розробляється на рівні Міністерства ЖКГ.

Зазначимо, що подібні проекти вже існують в Україні.

Так до кінця вересня Київська міська влада відкриє Інтернет-ресурс, на якому будуть викладені у вільному доступі паспорта 15 столичних вулиць - щоб кожен киянин зміг поскаржитися на порушення, повідомляє сайт «Коментарі».

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...