Екскерівник апарату Житомирської ОДА програв суд та освіжив декларацію

3.02.2020

Екскерівник апарату Житомирської ОДА Олексій Шатило програв суд облдержадміністрації. У задоволенні позову щодо поновленні на посаді, виплати компенсації за час прогулу, а також виплати 25 тис. грн моральної шкоди Житомирський окружний адміністративний суд йому відмовив.

Відповідне рішення від 14.01.20 опублікували в реєстрі судових справ.

"В задоволенні позову ОСОБА_1 до Житомирської обласної державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження, поновлення на посаді, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, відмовити", – йдеться в резолютивній частині рішення.

Як стало відомо з ОДА, Олексій Шатило пішов з посади у результаті висловлення йому недовіри під час загальних зборів працівників апарату ОДА. Висловлювали йому недовіру шляхом таємного голосування – після озвучування всіх "претензій" до екскерівника. Тоді Олексій Шатило повідомив, що прийме рішення колективу і написав заяву на звільнення за угодою сторін.

Однак у позові ексчиновник заявив, що звільнятися наміру він не мав. Заява про звільнення була написана під психологічним тиском відповідача.

Наступного дня Шатило навіть писав заяву про відкликання заяви про звільнення. Однак на той момент т.в.о. голови ОДА (Ярослав Лагута) вже підписав розпорядження про звільнення чиновника.

Станом на 02.02.20 апеляції за цієї справою не зареєстровано.

Натомість Олексій Шатило опублікував декларацію перед звільненням з ОДА, у якій "освіжив" наявну готівку – 510 тис. грн та додав інформацію про свої та дружини відкриті рахунки у різних банках.

Нагадаємо, раніше Олексій Шатило заявляв, що повертається в ОДА не для того, щоб мститися тим, хто голосував проти його.

Читайте також: Новий керівник апарату ОДА також хоче поновитися на попередній роботі.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Ласощі
Кондитерська фабрика «Житомирські ласощі» на повну потужність готується до Новорічних свят. Цього року «Житомирські ласощі» здивують ласунів...
 Наприкінці січня до Житомира нарешті добралася зима. Зранку 29 січня пішов досить сильний сніг. Якщо у місті через тепло сніг майже одразу танув, то у...