Доки буде цей бардак? – житомиряни скаржаться на обмеження в транспорті

14.07.2020

Все більше житомирян скаржиться на транспортні обмеження, які діють у місті з 8:00 до 10:00 год. та з 16:00 до 18:00 год, коли у тролейбуси та маршрутки пропускають лише за перепустками.

Цю тему активно обговорюють люди у мережі Фейсбук.

Найбільші нарікання – на електротранспорт. Порожні тролейбуси у години, коли люди добираються на роботу і з роботи та часто переповнені маршрутки.

"Найбільше це стосується електротранспорту міста. Порожні тролейбуси і натовп людей на зупинці. А потім будуть шалені видатки із міського бюджету на збитки ТТУ. Це не турбота про людей і їх здоров'я, а видимість роботи. Знімайте ці обмеження на транспорт і буде безпечніше", – написала "Першому житомирському" Катерина.

Житомиряни описують різні випадки, коли у безвихідних ситуаціях опиняються старенькі люди.

"Соромно дивитися на стареньких людей: бабуся їде від стоматолога о 17 год, приїжджає напівпорожній тролейбус і не погоджується везти її. Дві маршрутки забиті, люди стояли – не взяли. Третя маршрутка приїхала, погодилась взяти бабусю. Доки буде цей бардак, пан Сухомлин?", – запитують житомиряни у соцмережах.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
човен
У Житомирській області з річки Уборть підняли 9-метровий старовинний човен - так звану "довбанку". Артефакт знайшли ще кілька років тому, але відкопали лише...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...