До кінця року вакцинують всіх повнолітніх українців – МОЗ

5.03.2021

До кінця 2021 року буде закінчено вакцинацію всіх без виключення громадян України, старших 18 років, які виявлять бажання зробити щеплення.

Про це заявив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов під час Години запитань до уряду в парламенті 5 березня:

"До кінця 2021 року ми закінчимо вакцинацію всіх без винятку громадян України старше 18 років. Тому що дітей ми не вакцинуємо. Тобто всім без винятку громадянам, які будуть бажати вакцинуватися, буде надано доступ до вакцини".

Чиновник також запевнив, що українці будуть вакцинуватися виключно безпечними вакцинами, з доведеною ефективністю.

Степанов уточнив, що загалом МОЗ передбачає розгортання 572 мобільних бригад та 4 250 стаціонарних пунктів щеплень.

"Одразу заспокою скептиків – вакцини вдосталь. На сьогодні у нас є підтверджені поставки вакцини AstraZeneca, американського Nonavax, китайського Sinovac, а також підтвердження за програмою Covax, яке ми очікуємо найближчим часом. Це також AstraZeneca, Pfizer і решта вакцин, які ввійшли до цієї програми", – сказав Степанов.

Нагадаємо, на Житомирщині вакцинація йде повільними темпами: за минулу добу 4 березня вакциновано 70 осіб (в Україні 2 913 осіб), перед цим було 50. Загалом з початку кампанії щеплено 12 481 осіб.

Читайте також: В області кожен другий Covid-тест – позитивний


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Полісся
Стадіон "Полісся" не здали в експлуатацію, здали тільки поле. За 16 років реконструкції і за 167 млн грн. "Перший житомирський" вирішив показати, що побачили...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...