Діти без масок, скупченння людей та рукостискання: як на Житомирщині влада ігнорує карантин

29.05.2020

Незважаючи на те, що в Україні ще не закінчився карантин, а у тих регіонах, де його послабили, не відміняли заходи безпеки, на Житомирщині влада не переймається коронавірусом.

Так, 27 травня в Овруцькому районі за участю представників обласної ради урочисто відкрили електростанцію потужністю 16 МВт.

Там були перший заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко, який лише нещодавно вилікувався від коронавірусу, та керуюча справами виконавчого апарату обласної ради Раїса Гула.

І традиційно: перерізання стрічки і дівчатка у віночках.

Якщо інколи чиновники та інші дорослі одягали маски, то діти, які були задіяні в урочистостях, та місцеві жителі були без засобів захисту.

Не обійшлося і без рукостискань між чоловіками.

Нагадаємо, за останню добу на Житомирщині виявили 20 нових випадків захворювання на коронавірус. Всього зафіксовано 693 випадки.


 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
Вандал
Підозрюваний свою причетність до вчинення злочину не заперечує, однак чітко пояснити свої дії не може, оскільки, за його ж словами, перебував тієї ночі у стані...
Через карантин для непоширення коронавірусу у Житомирі закриті більшість закладів: магазини, кав’ярні, перукарні, сервісні центри, ринки. Журналісти Першого...