Депутати поїхали обмінюватися досвідом за свої кошти

30.09.2011

21 депутат житомирської міської ради на чолі із міським головою і секретарем ради поїхали у Івано-Франківську область для обміну досвідом, кажуть в міській раді.

Оселяться вони в селі Татарів, під Івано-Франківськом.

У міській раді спростували інформацію про те, що депутати поїхали відпочивати у Буковель.

Автобусом поїхало 15 депутатів, інша частина буде добиратися власним транспортом. Як стало відомо «Першому», депутати заплатили за поїздку по 500 гривень.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Дебой зібрав депутатів, щоб відпочити в Буковелі і переконати їх підтримати його ініціативу щодо виставлення земельної ділянки навпроти Ботанічного саду на аукціон.

Голова фракції Борис Буряченко каже, що його також запрошували як депутата на робочу поїздку до Івана-Франківська.

«Якщо Дебой планує домовляться з депутатами щодо «Епіцентру» лише зараз, то у нього не все добре з арифметикою. Це так само, як і з проектами рішень, вивішеними на сайті за 8 робочих днів до розгляду. Мабуть, у школі перша вчителька Дебоя не довчила», - каже Буряченко.

На сайті міської ради Івано-Франківська є офіційне оголошення про візит житомирської делегації до їхнього міста.

Теги: Місто

 
Новини Кіно та ТБ
Загрузка...
Загрузка...
Програма телепередач
кримінал
Напад з ножем у відповідь на зауваження. Сталося це у середмісті Житомира. Двоє пішоходів йшли трамвайними коліями просто по дорозі. Водій таксі призупинився аби...
Полісся
У Житомирі 17 лютого футбольні фанати прийшли під стіни ОДА вимагати добудувати центральний стадіон "Полісся". Вболівальники ФК Полісся розгорнули банер...